Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem, 15.03.-17.03.2019, Ventspils

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->Latvijas čempionāts svarcelšanā
 -> 15.03.2019. - 17.03.2019. ->Ventspils
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA GRŪŠANA Vieta Summa Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
(61kg)
14 Antons Kovaļonoks 2003 Daugavpils 59.90 70 74x 74x 70 90 95x 95 95 II 165.0 240.65
18 Maksims Petrovs 2000 Ludza 58.60 80 84 87x 84 93 97 100 100 I 184.0 272.57
(67kg)
2 Vlads Prokofjevs 2003 Ludza 64.10 101x 101x 101x 0 125x 125x 125x 0   0.0 0.00
12 Elmārs Koleda 1997 Daugavpils 66.33 105 110 115 115 120 130x 135x 120 I 235.0 320.15
27 Dāniels Abramenko 2003 Daugavpils 64.80 70x 70x 70 70 82 86 90 90 III 160.0 221.27
29 Edvards Juhimenko 2005 Dobele 63.35 77 82 85x 82 90 95 100 100 II 182.0 255.47
(73kg)
11 Mihails Pozņaks 2003 Ludza 68.20 91 96x 96x 91 102 106x 106 106 II 197.0 263.75
13 Ņikita Fedorovičs 2002 Daugavpils 70.70 80 85 90x 85 103 110x 110x 103 III 188.0 246.27
25 Ēriks Sakovičs 2002 Daugavpils 71.40 90 95 98 98 110 115 121 121 I 219.0 285.21
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija          
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK          
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK          
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK          
Tiesnesis Nr.2 Dina Dāvida Ventspils II NTK          
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK          

 

 

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->Latvijas čempionāts svarcelšanā
 -> 15.03.2019. - 17.03.2019. ->Ventspils
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA GRŪŠANA Vieta Summa Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
(81kg)
1 Gunārs Krievāns 2000 Ludza 79.00 87 90 93 93 97 103x 103x 97 IV 190.0 233.95
2 Artūrs Vasiļonoks 1998 Daugavpils 79.80 128 135 143x 135 155 163 x 163 I 298.0 365.02
14 Andžejs Austis 2003 Daugavpils 78.25 93 96 101x 96 123x 123x 123x 0   96.0 118.80
20 Jānis Markus Škrabe 2005 Ventspils 76.40 80 85 90 90 110 115 120 120 III 210.0 263.22
24 Iļja Sokolovs 2002 Daugavpils 80.15 95 100 105x 100 125x 130x 130 130 II 230.0 281.10
23 Rainers Melnstrads 2001 Balvi 76.80 72 77 80x 77 105 110x 110x 105 V 182.0 227.48
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija          
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK          
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK          
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK          
Tiesnesis Nr.2 Dina Dāvida Ventspils II NTK          
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK          

 

 

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->Latvijas čempionāts svarcelšanā
 -> 15.03.2019. - 17.03.2019. ->Ventspils
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA GRŪŠANA Vieta Summa Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
(89kg)
20 Ritvars Suharevs 1999 Ventspils 84.55 145 151 156 156 180 186 195 195 I 351.0 417.79
24 Armands Mežinskis 2000 Dobele 85.60 140 145 150 150 174 182 190 190 II 340.0 402.34
9 Edgars Kāpiņš 2003 Ventspils 82.15 85 90 95 95 110 115x 117x 110 IV 205.0 247.45
12 Māris Ozoliņš 2004 Ventspils 87.60 85 90 93x 90 105 110 114 110 V 200.0 234.16
28 Ilgmārs Rimicāns 2001 Daugavpils 83.80 93 98x 98 98 120 125x 127x 120 III 218.0 260.59
(96kg)
18 Vadims Koževņikovs 1994 Ventspils 95.50 147 153 157 157 199 207x 207 207 I 364.0 410.80
6 Farids Safarovs 1993 Ludza 94.70 110 115x 115 115 140 145x 145x 145 II 260.0 294.41
13 Ritvars Dukovskis 1995 Ogre 93.80 105 110x 110 110 140 146x 146x 140 III 250.0 284.19
17 Jevgēņijs Haustovs 2003 Ventspils 89.70 105x 105x 105x 0 120 125 130x 125   125.0 144.81
(102kg)
29 Jānis Griškovs 1997 Ogre 101.45 150 157 162 162 190 198x 200 200 I 362.0 399.32
30 Edgars Tīfentāls 1995 Valmiera 95.50 98 102 107x 102 130 140x 140x 130 II 232.0 261.83
(+102kg)
17 Lauris Logins 2004 Balvi 102.10 110 115 117x 115 130 135 140x 135 II 250.0 275.15
19 Artūrs Plēsnieks 1992 Ventspils 112.55 150 157 162 162 190 200 x 200 I 362.0 386.10
25 Edgars Zemrūķis 1999 Ventspils 105.40 105x 105 110 110 120 125x x 120 III 230.0 250.38
(Sievietes)
2 Daniela Ivanova 2002 Ventspils 62.00 80x 80 84x 80 100 105 110 110 II 190.0 251.46
26 Rebeka Koha 1998 Ventspils 61.00 97 101x 102x 102 115 119 122 122 I 224.0 299.48
9 Veronika Bezdolnaja 1999 Ventspils 71.60 63 66x 66x 63 75 80x 80 80 III 143.0 174.38
4 Sandija Keiša 2005 Balvi 36.70 24 27 28x 27 34 36 38 38 VI 65.0 130.59
5 Lidija Sokolova 2001 Daugavpils 54.90 42 45 48x 45 50 55 x 55 V 100.0 143.39
19 Natālija Kālīte 2005 Ludza 52.10 33 36 40x 36 45 50x 50x 45 VIII 81.0 120.60
23 Paula Moldavčenko 2003 Ludza 89.70 30 35 37 37 40 45 47 47 IX 84.0 92.70
24 Ketrīna Gadžili 2000 Ludza 60.80 40 43 45x 43 52 55x 55x 52 VII 95.0 127.28
30 Ilze Ojere 2002 Ogre 76.90 60x 60x 60 60 70 75 80x 75 IV 135.0 158.91
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija          
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK          
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK          
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK          
Tiesnesis Nr.2 Dina Dāvida Ventspils II NTK          
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK