Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos, 07.09.-09.09.2018., Dobele

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->LATVIJAS ČEMPIONĀTS SVARCELŠANĀ ATSEVIŠĶOS VINGRINĀJUMOS 2018
 -> 07.09.2018. - 09.09.2018. ->Dobele
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA Vieta Sinklers GRŪŠANA Vieta Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
56kg
1 Jakovs Sokolovs 2004 Daugavpils 56.00 57x 57 60 60 II 91.88 70 75 78 78 II 119.44
2 Antons Kovaļonoks 2003 Daugavpils 55.70 65x 66 70x 66 101.48 86 90x 90 90 138.38
62kg
1 Vlads Prokofjevs 2003 Ludza 60.50 77 81x 81x 77 III 111.52 95 101 0 101 II 146.28
2 Jānis Škrabe 2005 Ventspils 60.50 65 68x 68 68 5 98.49 80 85 88 88 4 127.46
3 Maksims Petrovs 2000 Ludza 58.00 75 78x 78 78 II 116.40 85 90 93x 90 III 134.31
4 Emlārs Koļeda 1997 Daugavpils 61.90 102 106 110x 106 I 151.13 122x 122 126x 122 I 173.94
5 Daniels Abramenko 2003 Daugavpils 61.70 65 70 72x 70 4 100.02 80 80 84 84 5 120.03
69kg
1 Eriks Sakovičs 2002 Daugavpils 66.70 85 90 93x 90 II 122.18 95 101 105x 101 II 137.11
2 Mihails Pozdņaks 2003 Ludza 65.85 73 76 80 80 III 109.49 83 86x 86 86 III 117.70
3 Artjoms Griščenko 2001 Ventspils 68.90 110 115 120 120 I 159.65 130 136 140 140 I 186.26
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija            
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK            
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK            
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK            
Tiesnesis Nr.2 Ulvis Bērzons Ventspils II NTK            
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK            

 

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->LATVIJAS ČEMPIONĀTS SVARCELŠANĀ ATSEVIŠĶOS VINGRINĀJUMOS 2018
 -> 07.09.2018. - 09.09.2018. ->Dobele
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA Vieta Sinklers GRŪŠANA Vieta Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
77kg
1 Artūrs Vaseļonoks 1998 Daugavpils 76.75 120 130 136 136 I 170.05 155x 155 165x 155 I 193.80
2 Ivans Timoščenko 2000 Daugavpils 72.90 90 100 105x 100 II 128.67 115 120x 120 120 III 154.40
3 Iļja Sokolovs 2002 Daugavpils 75.50 93 99x 100x 93 III 117.33 120 127x 127x 120 II 151.39
85kg
1 Ralfs Boldāns 2001 Balvi 84.10 96x 96 99 99 4 118.14 115x 115 123x 115 5 137.23
2 Ilgvārs Rimicāns 2001 Daugavpils 84.50 90 94x 95x 90 5 107.16 115 120x 122x 115 4 136.92
3 Ritvars Suharevs 1999 Ventspils 82.90 148 155 161 161 I 193.47 175 185 196x 185 I 222.31
4 Artūrs Berezovs 1994 Balvi 83.70 100 104 106 106 II 126.78 120 125x 125 125 II 149.51
5 Jānis Vizulis 1977 Saldus 84.10 96 101x 101 101 III 120.53 120x 122x 122 122 III 145.59
94kg
1 Jevgēņijs Haustovs 2003 Ventspils 86.15 100 105 107x 105 II 123.88 115 120x 120 120 III 141.58
2 Ritvars Dukovskis 1995 Ogre 93.20 100 106x x107 100 III 113.98 130 137 141 141 II 160.71
3 Armands  Mežinskis 2000 Dobele 85.80 134 139x 142 142 I 167.85 160 170 175 175 I 206.86
4 Madars Peterhofs 1999 Ventspils 93.20 80 87 91 91 4 103.72 100 105 110 110 4 125.37
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija            
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK            
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK            
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK            
Tiesnesis Nr.2 Elmārs Koleda Daugavpils II NTK            
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK            

 

SACENSĪBU PROTOKOLS
Nosaukums  ->LATVIJAS ČEMPIONĀTS SVARCELŠANĀ ATSEVIŠĶOS VINGRINĀJUMOS 2018
 -> 07.09.2018. - 09.09.2018. ->Dobele
nr. Vārds, Uzvārds Dz.g. Komanda Dal.sv. RAUŠANA Vieta Sinklers GRŪŠANA Vieta Sinklers
1. 2. 3. Rez. 1. 2. 3. Rez.
105kg
1 Jānis Griškovs 1997 Ogre 96.60 150x 156x 156x 0   0.00 180 188 191 191 II 214.58
2 Lauris Logins 2004 Balvi 101.60 95 100 104x 100 III 110.25 125 130x 130 130 4 143.33
3 Vadims Koževnikovs 1994 Ventspils 95.90 150 155 158x 155 I 174.64 193 200 205 205 I 230.97
4 Roberts Guisiks 1992 Ogre 101.10 125x 125x 125 125 II 138.06 160x 160 170 170 III 187.76
virs 105kg
1 Ģirts Skoboļevs 1996 Ogre 110.40 150 155x 158x 150 II 160.91 170 180 0 180 II 193.09
2 Artūrs Plēsnieks 1992 Ventspils 111.40 150 157x 160 160 I 171.17 193 200 207 207 I 221.45
3 Edgars Zemrūķis 1999 Ventspils 106.25 105 110 0 110 III 119.43 120 125 130 130 III 141.15
Sievietes
1 Daniela Ivanova 2002 Ventspils 55.25 73 76 78x 76 II 108.50 90 95 97x 95 II 135.62
2 Rebeka Koha 1998 Ventspils 58.90 95 99 102 102 I 139.47 114 118 122 122 I 166.81
3 Marija Petrova 2001 Ludza 61.10 50 53 56x 53 III 70.79 60 65x 65 65 III 86.81
SACENSĪBU TIESNEŠI
Pienākumi Vārds, Uzvārds Pilsēta Kategorija            
Galvenais tiesnesis: Leonīds Čupriks Rīga I STK            
Sekretārs: Jānis Eisaks Tukums II NTK            
Tiesnesis Nr.1 Jevgēņijs Skrastiņš Rīga II NTK            
Tiesnesis Nr.2 Elmārs Koleda Daugavpils II NTK            
Tiesnesis Nr.3 Leonīds Čupriks Rīga II NTK