top of page

Griškovs, Ivanova un Prokofjevs “V.Petrova kausā” Daugavpilī uzstāda jaunus valsts rekordus26. janvārī Daugavpilī risinājās V. Petrova piemiņas kauss svarcelšanā, kurā ar jauniem Latvijas rekordiem atzīmējās trīs svarcēlāji – Jānis Griškovs (Ogre), Vlads Prokofjevs (Ludza) un Daniela Ivanova (Ventspils).

 

Griškovs divcīņas summā ar savāktiem 355 kg (160+195) izcīnīja pirmo vietu svara kategorijā līdz 102 kg, aiz sevis uz goda pjedestāla atstājot Mihailu Vitukēviču (Baltkrievija) un Dovidu Sužiedeli (Lietuva).

Raušanā Jānis pacēla 160 kg, par diviem kilogramiem labojot savu pērnā gada decembrī Dobelē "Vecgada kausā" uzstādīto Latvijas rekordu.

Uzreiz ar trim U17 vecuma grupas rekordiem (raušanā, grūšanā un summā) svarā līdz 64 kg atzīmējās ventspilniece Daniela Ivanova (78+102=180 kg). Viņai zelts meiteņu konkurencē, bet otrajā pozīcijā palika Gentaire Brožeite (Lietuva), trešā – Diāna Pozņaka (Ludza).

Pie dieviem jauniem valsts rekordiem U17 vecuma grupā starp vīriešiem tika Ludzu pārstāvošais Vlads Prokofjevs, kurš triumfēja svara divīzijā līdz 67 kg. Raušanā ar jaunu rekordu viņš pārvarēja 101 kg atzīmi, uzgrūda 115 kg, summā savācot 216 kg, kas arī ir jauns rekords.

Šajās sacensībās bez Latvijas smagatlētiem par starptautiskā svarcelšanas turnīra medaļām sacentās arī sportisti no Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Comments


bottom of page