top of page

Koževņikovs uzstāda jaunus rekordus un izcīna 2. vietu sacensībās IrānāLatvijas svarcēlājs Vadims Koževņikovs Irānas galvaspilsētā Teherānā izcīnīja otro vietu sacensībās, kurās sportisti pelna punktus dalībai uz 2020. gada vasaras olimpiskajām spēlēm.

Svara kategorijā līdz 96 kilogramiem startējošais Koževņikovs raušanā pacēla 160 kilogramus, par 5 kilogramiem labojot pašam piederošo Latvijas rekordu, kuru viņš uzstādīja pērnā gada izskaņā Dohā, Katarā.

Arī grūšanā Vadims laboja sev piederošo valsts rekordu, virs galvas paceļot 202 kg. Divcīņas summā ar 362 kg (Jauns Latvijas rekords) Ventspili pārstāvošais sportists izcīnīja otro vietu. Par šo sacensību čempionu kļuva Londonas Olimpisko spēļu sudraba medaļnieks un Rio Olimpisko spēļu uzvarētājs no Irānas Rostami Kjanaušs (172+220=392 kg), bet trešo vietu izcīnīja 2009. gada Eiropas čempions un divu Olimpisko spēļu dalībnieks Jurgens Špīss no Vācijas (160+195=355 kg).

Šodien vēl startēs pasaules un Eiropas čempionātu medaļnieks Artūrs Plēsnieks, kurš par medaļām spēkosies svara kategorijā līdz 109 kg.

Comments


bottom of page