top of page

Suharevam un Koževņikovam Latvijas rekordi bundeslīgas sacensībās Vācijā19. janvārī Vācijas bundeslīgas sacensībās Kemnicas pilsētā Latvijas svarcēlāji Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs sasnieguši jaunus Latvijas rekordus.

Suharevs startēja svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, raušanā paceļot 155 kilogramus un grūšanā 190 kilogramus, kas summā deva 345 kilogramus. Šie visi trīs bija jauni Latvijas rekordi attiecīgajā kategorijā, tomēr, tā kā jaunās svara kategorijas ir spēkā tikai no pērnā gada 1. novembra, pēdējā laikā rekordu labojumi tiek piedzīvoti regulāri.

Ja skaita arī vecās kategorijas, Suhareva personīgais rekords raušanā ir 164 kilogrami, grūšanā 196, bet summā 360 kilogrami, kurus ventspilnieks uzstādīja 2018. Eiropas čempionātā starp junioriem.

Tikmēr Koževņikovs sestdien startēja kategorijā līdz 102 kilogramiem, paceļot 155 kilogramus raušanā un 206 kilogramus grūšanā, kas summā deva 361 kilogramu. Šeit Koževņikovs tika pie jauniem rekordiem grūšanā un summā, bet raušanā rekordists ir Jānis Griškovs no Ogres, kurš 27. decembrī "Vecgada kausa" sacensībās Dobelē tika pie 157 kilogramiem.

Skaitot arī vecās kategorijas, Koževņikovs tika pie jauna personīgā rekorda grūšanā. Iepriekš viņa personīgais rekords bija Latvijas čempionātā uzstādītie 205 kg. Vācijā viņš šo rekordu laboju par 1 kg.

Comentarios


bottom of page