top of page

Suharevs Eiropas čempionātā Gruzijā izcīna bronzas medaļuLatvijas jaunais svarcēlājs Ritvars Suharevs trešdien Batumi, Gruzijā, izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

 Divdesmit gadus vecais Eduarda Andruškēviča audzēknis Ritavars Suharevs summā pacēla 354 kilogramus.

Raušanā puisis pacēla 155, 160 un 162 kilogramus, labojot Eiropas junioru rekordu un tiekot pie mazās zelta medaļas disciplīnā. Savukārt grūšanā viņam pa spēkam bija 183, 187 un 192 kilogramus, vēlreiz labojot Eiropas junioru rekordu un tiekot pie piektās vietas disciplīnā.

Par Eiropas čempionu tika kronēts itālis Antonīno Picolato, kurš summā pacēla 356 kilogramus (155+201), bet otrais bija baltkrievs Pjotrs Asajonaks, kurš pieveica 355 kilogramus (159+196).

Neveiksmi jau grūšanā piedzīvoja viens no favorītiem, albānis Daniels Godelli, kurš netika pie ieskaitīt rezultāta trīs pirmajos piegājienos.

Suharevs pērn, sacenšoties svara kategorijā līdz 77 kilogramiem, kļuva par pasaules junioru čempionu, Eiropas junioru meistarsacīkstēs izcīnīja sudrabu, bet Vecā kontinenta čempionātā pieaugušajiem viņš bija ceturtais.


Comments


bottom of page