top of page

Suharevs un Mežinskis sasniedz augstvērtīgākos rezultātus Latvijas U20 un U23 čempionātā


Jaunie svarcēlāji Ritvars Suharevs un Armands Mežinskis Daugavpilī notiekošajā Latvijas čempionātā svarcelšanā U20 un U23 vecuma grupās sasniedza augstvērtīgākos rezultātus.

Šī gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Ritvars Suharevs svara kategorijā līdz 89 kilogramiem raušanā pacēla 153, bet grūšanā 190 kilogramus, kas summā deva 343 kilogramus un 410,73 punktus pēc Sinklera tabulas. Viņš pacēla par 11 kilogramiem mazāk nekā pirms mēneša notikušajās Eiropas meistarsacīkstēs.

Tikmēr Armands Mežinskis svarā līdz 96 kilogramiem raušanā pacēla 150 kilogramus, bet grūšanā 186 kilogramus, summā tiekot pie 336 punktiem un 390,22 punktiem pēc Sinklera tabulas. Viņš sasniedza jaunus Latvijas rekordus U20 vecuma grupā.

Citi jaunie svarcēlāji virs 300 Sinklera punktiem netika. Trešais bija daugavpilietis Iļja Sokolovs, kurš sasniedza jaunus Latvijas rekordus U17 grupā. ).

Meitenēm ļoti pārliecinoši uzvarēja Daniela Ivanova, kurai pēc Sinkera punktiem sekoja Sidnejas olimpisko spēļu dalībnieka Sergeja Lazovska meita Kristiāna Lazovska un Diāna Pozņaka no Ludzas. Sacensībās nepiedalījās Eiropas čempione Rebeka Koha, kura tieši svētdien svin savu 21. dzimšanas dienu. Meiteņu kategorijā valsts rekordus laboja Sandija Keiša (U15), Kristiāna Lazovska (U15) un Natālija Kālīte (U15

コメント


bottom of page